O nás

logo_Orlík

ORLÍK je sportovní oddíl zaměřený na atletiku, který reprezentuje OREL jednotu Vyškov. Byl založen v roce 2013 jako sportovní oddíl pro malé sportovce, zaměřený především na atletiku.

Tehdy trenérka Anna Málková, bývalá gymnastka a profesionální atletka učinila zásadní a zlomové rozhodnutí a změnila své působiště na vyškovském atletickém poli. Ukončila svou dlouholetou činnost v atletickém klubu AHA a za podpory dalších nadšenců založila Orlík, malý sportovní atletický oddíl, kde prvním rokem trénovalo asi 60 dětí, druhým 120 a v současné době se počet Orlíků pohybuje okolo 250 dětí.

Aby mohli Orlíci plně prezentovat své atletické výkony a zároveň reprezentovat své město, je od listopadu roku 2015 Orlík členem ČASu (Český atletický svazu), zaregistrovaný pod oddílovým názvem Orel jednota Vyškov – atletika (ORELV).             Od května roku 2018 změna názvu v ČASu na Orel Vyškov (ORELV).

Aby se sportovní výkony dětí mohly objevovat v tabulkách ČAS ještě před registrací Orla, závodily naše děti po dohodě trenérů a rodičů za prestižní brněnský atletický oddíl JAC a BYAC BRNO..

Oddíl Orlíků rozdělen do čtyř tréninkových skupin:

  • ORLÍK 1 (ročník 2014 – 2013)
  • ORLÍK 2 (ročník 2012 – 2010)
  • ORLÍK 3 (ročník 2008 – 2009)
  • ORLÍK 4 (ročník 2007 a starší)
  • Závodní (mají 2- 3x týdně trénink)
  • Nezávodní – kroužek (mají 1x týdně trénink)

Tréninky probíhají v letním období ve sportovním areálu ORLA JEDNOTY VYŠKOV a na městském stadionu a  v zimním období v tělocvičnách Orla, ZŠ Nádražní, ZŠ Letní pole, ZŠ Osvobození.

2.koloml.actva021

 

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s