MMaS – žactvo

Tento víkend je pro atlety ve znamení Mistrovství Moravy a Slezka v Ostravě – Vítkovicích.

V této věkové kategorii (2004 – 2007) máme cca 20-25 závodníků. Moc jsme si přáli, vyrazit tam ve velké skupině, aby vznikala pěkná, kamarádská parta. Aby si děti užily tu nádhernou halu, atmosféru velkých závodů a sbíraly zkušenosti i výkony.  Bohužel jsme trošku vyhořeli na tom, že nám děti moc nezávodí a nemají výkony. Díky tomu nám vybrali pouze 8 dětí, ze kterých zůstalo pouhých 6, jenž nás dnes 1.2.2019 reprezentovalo.

Ti odvážní byli Silvie Hanulíková, Tereza Svobodová, Filip Vychron, Miroslav Dvořáček, Čeněk Topor a Gabriel Provazník. IMG_20190201_155802

Když to vezmeme dle umístění, tak to nejlepší 6. místo, zařídil skvělým, halovým, oddílovým, osobním rekordem 48,73s Filda. Odvážně vyrazil, vedl až do poslední zatáčky, kde v páté dráze je opravdu velký kopec, který bere spoustu sil a v cílové rovince už mu jich na lepší finiš moc nebylo. Ovšem v rozběhu skvělé 2. místo.

Dalším v pořadí je Gabča, ten pro orlík vybojoval hned dvě krásná 13. místa. První ve výšce osobákem 119cm a druhé velmi sympatickým během, kdy od startu až do cíle udržoval strojové tempo, jenž mu vyneslo osobák na 1500m 6:07,49min nový rekord oddílu v kategorii. Super.

15. místo nám zařídil Mira svým druhým nejdelším, halovým výkonem 9,84m ve vrhu 4kg koulí.

17. místo pak vysprintovala Terka na trati 150m. V ní se stále zlepšuje a vylepšuje si nejen osobní rekordy, ale i ty oddílové v kategorii ml. žákyň. Nyní je jeho hodnota 22,25s.IMG_20190201_154916

18. místo si vylepšením osobního rekordu ve vrhu 3kg koulí na 8,25m, ukořistila Silva. Každým pokusem se krásně posouvala, jen je měla bohužel jen tři. Jistě by se v dalších mohla posunout, ještě mnohem dál, jak naznačuje v trénincích.

A 24. místo si vyběhl nad vysokými ploty Čenda. Jeho technika je opravdu sympatická, mohl by být pro tuto disciplínu velkým talentem. Přidat na rychlosti, lehce doladit přechody a může v ní být naší slibnou nadějí… Jeho nový rekord na 60m př. je 13,75s

Na osobní rekordy, to dnes byla velmi dobrá výprava, tak uvidíme, co předvedou zítra v pokračování jejich starší kolegové. Gratulujeme a držíme palce těm zítra.

 

 

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s