Mikulášský běh

VYŠKOV. Celé sobotní dopoledne poprchávalo a studený vzduch pořádně lezl za nehty. Léčím doma svůj kašel, přesto mi to nedalo a vyrazila jsem se podívat, kolik statečných orlíků se proběhne na městském atletickém stadionu, kde AK AHA Vyškov pořádal v tomto roku poslední běžecký závod „Mikulášský běh“. Nebyla jsem tam dlouho, protože mi byla docela zima, ale i tak jsem toho viděla dost.

1. Krásné výkony orlíků najme z běžecké skupiny Zdeňka Smutného. Ve svých kategoriích Stelinka Tomanová, Filip Vychron, Matýsek Čapek a Iveta Trojancová s velkým přehledem nad konkurenci vyhráli. Super!
    2. I když mi byla zima, radost mě zahřívala, když jsem viděla orlíky běžet v dresech s orlem. Byli jste vidět! Vlastně na to je máme, abychom reprezentovali svůj oddíl. Děkují vám!
    3. Z 31 závodníků Orla Vyškov jsme získali 5 zlatých a 2 bronzové medaile. Paráda! Jste skvělí!