Letošní OBL je u konce

DSC_0348

Sváteční listopadové události trávíme porůznu. Někteří slaví, jiní protestují, hodně se vzpomíná a někteří se státní svátek rozhodli oslavit aktivním pohybem. Na startu posledního závodu letošní Orelské běžecké ligy – 18. ročníku Běhu pátera Václava Kosmáka v Moravských Budějovicích – se nás z Vyškova sešlo 32 a hned 17 orlů se dokázalo probojovat na medailové pozice.

DSC_0460

Největší poklonu a uznání si určitě zaslouží čtyři odvážlivci ( Danuška Skřivánková, Petr Skřivánek, Zdeněk Provazník a Roman Weiter ), kteří úspěšně absolvovali hlavní trať půlmaratonu. V dětských kategoriích se také nadmíru dařilo – nejúspěšnějším závodníkem byl určitě Rafík Provazník, který nejprve ve své věkové kategorii vybojoval bronz a ještě zvládl závod dorostenců, kde obsadil krásné 2. místo.
 Letošní OBL je za námi, je dobojováno. Teď nás čekají jen ty příjemné “ povinnosti “ – spočítat konečné výsledky a hlavně slavnostní vyhodnocení, které proběhne již tradičně na orlovně v Pozořicích – předběžně o 2. lednovém víkendu.
 Velký dík všem závodníkům, trenérům, rodičům, pořadatelům a  fanouškům.
Výsledky :
1. místo – Lucie Doležalová, Matěj Holoch, Anežka Halasová, Vojtěch Halas, Filip Křížek, Iveta Trojancová
2. místo – Johana Grec, Sabina Havlíčková, Gabriel Provazník, Michaela Škařoupková, Rafael Provazník ( D) , Petr Skřivánek ( půlmaraton), Petr Halas
3. místo – Rafael Provazník, Radim Jabůrek, Tereza Havlíčková, Dana Skřivánková ( půlmaraton )
 4. – Dominika Kubíčková, Josef Grec, Monika Trojancová, Anna Halasová, Markéta Havlíčková