Plavu si ani nevím jak…

DSC_0076

V sobotu 3.11.2018 početná skupina Orlíků zamířila do Blanska na Ústřední přebory Orla v plavání.

Sjela se poměrně kvalitní konkurence ve všech věkových kategoriích, soutěžící z 10 orelských jednot, ale i tak se vyškovští závodníci dokázali prosadit na medailové pozice a v dospělých kategoriích vybojovat hned 5 titulů Přeborníků Orla. Celkem jsme získali 15 medailí.
DSC_0226
 Mezi dětmi všechny překvapila Anička Viktorinová, která hned při své premiéře na této akci v nejmladší kategorii  vybojovala bronz. Z kluků zase perfektní výkony a hlavně pěkné plavecké styly předvedli kluci Provazníkovi a Adam Doležal, který se v bazénu cítil opravdu jako ryba ve vodě. Mezi dospělými jednoznačně dominovala v kategorii žen Radka Grec, která si na nejvyšší stupínek vystoupala hned dvakrát ( volný styl, prsa), další zlaté medaile pak přidali Vlaďka Doležalová, Vladimíra Zálešáková a Zdeněk Provazník.
 V Blansku bylo moc fajn, věřím, že si to všichni užili, velkou pochvalu také zaslouží Honza Donneberger, který byl pro malé Orlíky skvělým parťákem.
DSC_0290
Výsledky :
1. místo – Radka Grec 2x, Vlaďka Doležalová, Vladimíra Zálešáková, Zdeněk Provazník.
2. místo – Anežka Halasová, Josef Grec, Jan Donneberger, Anička Halasová, Zdeněk Provazník , Vladimíra Zálešáková
3. místo – Rafael Provazník, Gabriel Provazník, Anička Halasová, Vlaďka Doležalová