Máme nové TAPky

PRAHA/info Romana Měřínská. V sobotu 13.10.2018 se Kačka Kostihová, Lenka Tučková, Romča Měřínská, Lea Hanulíková a  Marťa Kuncová zúčastnili ŠKOLENÍ TAP – Školení trenérů atletických přípravek, které se konalo v Praze. Školení vedla Dita Franklová a Mgr. Jana Střelcová.
IMG_20171105_214206

Školení bylo rozděleno na dvě části (teoretickou, která proběhla dopoledne), kde se probrala problematika atletických přípravek, sportování dětí, úrazová prevence a první pomoc u dětí. V závěru teorie zaznělo i něco málo z právního prostředí.

Po obědové pauze už jsme se všichni těšili ven, počasí nám naštěstí přálo. Sluníčko nám dodávalo sílu a ještě víc podporovalo pohodovou atmosféru, která vládla celým školením od samého rána.

Odpolední praktická část byla naprosto úžasná a plně obohacující. Školící trenérky chrlily jeden parádní nápad za druhým, jak zpestřit trénink tak, aby bavil nejen naše svěřence, ale i nás jako budoucí trenéry. Bylo naprosto ohromující s jakým nadšením a energií nám předávali svoje zkušenosti. Mělo to jen jednu jedinou chybu, že to rychle uteklo.

V závěru jsme dostali certifikát a těšíme se na to, jak nabyté znalosti využijeme v praxi s našimi dětmi v Orlíku.

Reklamy
Příspěvek byl publikován v rubrice Uncategorized. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s